KPSS Ders Notları

KPSS Ders Notları

KPSS Ders Notları için hazırlamış olduğum web sitede 2017 yılında atanmış olan arkadaşların ders notlarını derliyorum.KPSS ‘de nasıl başarılı olunur , çalışırken nelere dikkat edilmeli gibi konularda da sizlere yardımcı olacağım bir sitedeyiz.

Sitemizde Genel Kültür , Genel Yetenek ve Eğitim Bilimleri notları bulunmaktadır. Bu notları herhangi bir siteden değil direk defterden aktararak girmekteyim. Bu notlara çalışan insanlar kazandı  sizlerde bu sınavı kazanın istiyoruz.Bu notların sadece çalışılması tabii ki de yetersiz olacaktır. Bunların yanında kendinize fayda göreceğiniz ders notlarını da yanınızda bulundurmakta fayda vardır. Türkçe Ders Notu ,Matematik Ders Notu , Tarih Ders Notu , Coğrafya Ders Notu , Vatandaşlık , Gelişim Pskilojosi , Ölçme ve Değerlendirme , Öğrenme Psikolojisi , Sınıf Yönetimi , Rehberlik gibi derslerin notlarını sitemizde bulabilirsiniz.

KPSS püf noktalarından biri de bu notlara konu konu çalıştıktan sonra her konu bitiminde o konu hakkında ne kadar soru var ise o soruları çözmeniz gerekir. Bu şekilde bilgi beyninizde iyice yerleşecektir. Yaptığınız yanlışları gerek arkada ki cevaplarda gerek sitemizde ya da konu hakkında bilgili olan arkadaşlarınızdan muhakkak geri dönüt almanızı öneririm. Bu sınavı kazanmak istiyorsanız yanlış yaptığınız soruları muhakkak çözmeniz üzerinden geçmeniz gerekmektedir.